ALERJİ

Alerji

Alerji, kimi canlıların birtakım yiyeceklere ( süt, glüten, şeker vb.. ) , toz, koku, tüy gibi nesnelere, kimi ilaçlara vb. karşı gösterdikleri hastalık derecesindeki tepki olarak açıklanır. Vücut maddeyi ‘’yabancı’’ olarak algılar ve bağışıklık sistemi onunla savaşmaya başlar.  Sonuçta problemler kendini bedende  çeşitli şekillerde gösterir.Alerji her bireyde farklı etkiler ortaya çıkarır ve bedenin işleyiş dengesini bozar. En bilinenler, kaşıntı, öksürük, hapşırma, deride kızarıklıklardır. Ama bugün daha pek çok örneğin yorgunluk, barsak sıkıntıları gibi sinsi etkisi bulunduğu bilinmektedir. Kişinin yaşam kalitesini oldukça düşürür.

Alerjinin ortadan kalkması, alerjiyi yaratan temel problemin giderilmesine bağlıdır.  Alerjiler için yapılan işlemlerin içeriği tamamen kişiye özeldir.

Biyolojik frekans uygulamaları 40 yılı aşkın bir süredir alerji problemleri için uygulanmaktadır.

Ne Yapılır?

Bedenin dengeli işleyişini bozan alerjen frekanslar test yoluyla tespit edildikten sonra çalışma planı hazırlanır.  Alerjiye sebep olan maddenin yaydığı frekansın Quitt biofeedback ile tersine çevrilir ve bedene düşük seviyeli elektromanyetik sinyaller olarak geri iletilir.

Bu maddenin yani kişide alerjik tepki yaratan maddenin patolojik frekans kodu hücre hafızasından bu şekilde silinirken bağışıklık sistem desteklenir ve bedenin biyolojik frekanslarıda dengelenir.

Uygulama sonucunda bedende bir temizlenme meydana gelir ve  bedenin verdiği alerjik tepki ortadan kalkar veya bu tepki en düşük seviyelere indirgenebilir.

Beden Nasıl Etkilenir?

Bu işlemler sonrası, organizma alerjen maddeleri normal kodunda algıladığı için problemler ortadan kalkar.

Biofeedback rezonans,  yan etkisi olmayan ilaçsız acısız ve yüksek etkilidir, rahatlatıcıdır.

Kullandığımız biofeedback cihazı alerjilerde %90 ve üzeri başarı oranına sahiptir.

 

Side Bar